spot_img

НАЈНОВИ ВЕСТИ

spot_img

Don't Miss

ЖИВОТ

НА 15 ГОДИНИ ЗАМИНУВА ВО СЕЛО ДА УЧИ ОД СЕЛАНИТЕ ДА СЕ БОРИ НИЗ ЖИВОТ, ОЖЕНЕТ Е ЗА НАРОДНА ПЕЈАЧКА: Чудниот животен пат на...

Кинескиот претседател Си Џинпинг има многу необична животна приказна, а оваа има неколку интересни факти. Кинескиот претседател Си Џинпинг скоро беше во тридневна посета на Русија, која го...

(ФОТО) СТАВЕТЕ ГО ОВА ВО САКСИЈА И ЦВЕЌЕТО НИКОГАШ НЕМА ДА ОВЕНЕ: Одличен трик на искусни цвеќари за растенијата секогаш да изгледаат свежо

Ви носиме трик со кој цвеќињата никогаш не венеат, а тоа е многу едноставно. За да бидат беспрекорни, цвеќињата бараат посебна грижа, а постојат различни трикови кои можат...

(ВИДЕО) ЈЕЗИВА МИСТЕРИЈА СТАРА 35-ГОДИНИ, ЈА ЗЕЛЕДУВА КРВТА ВО ВЕНИ: Имала само 9 години кога среде бел ден ИСЧЕЗНА БЕЗ ТРАГА

По киднапирањето, исчезнувањето на Мишел Гарет стана еден од најинтересните случаи во земјата. Едно саботно утро во ноември 1988 година, 9-годишната Мишел Гарет и нејзината пријателка се возеле...

РЕЛИГИЈА

ВИДЕО

0фановикако
3,745следбенициследете
0претплатницисе претплатите

НАЈЧИТАНО