spot_img

(ВИДЕО) МАЈКАТА ГО ОСТАВИ БЕБЕТО СО КУЧЕТО НА ЧАС: Кога се врати можеше да верува што гледа

- Advertisement -

Кучињата се прекрасни суштества, кои повторно и повторно воодушевуваат со лојалноста и љубовта што се подготвени да им ја дадат на луѓето.

Растењето деца со кучиња има многу предности бидејќи тие позитивно влијаат на психичкото и физичкото здравје на најмалите.

Аманда, сопственичка на германски овчар, случајно го снимила моментот кога кучето го прегрнува нејзиното бебе. Во еден момент кучето го гушнало детето со шепата, а глетката била прекрасна.

Видеото го погледнале над 20 милиони луѓе.

„Не ми се верува дека го фатив ова на камера“, напишала Аманда на видеото.

Да го погледнете видеото кликнете ТУКА

- Advertisement -
spot_imgspot_img
spot_img

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ