spot_img

Кејт Мидлтон се врати со стил: Дали ви се допаѓа? (ФОТО)

- Advertisement -

По летната пауза, Кејт Мидлтон им се врати на работните обврски.

За оваа пригода, војводката од Кембриџ блесна во беж сако и темносини панталони со широки ногавици, а сето ова го „зачини“ со мало дамско чантиче.
Карактеристично за нејзиниот стил е што избегнува нападен накит, но овој пат сепак избрала малку помасивни обетки, кои дополнително го збогатија нејзиниот елегантен изглед.

Според реакциите на социјалните мрежи, овој совршен изглед на Мидлтон ќе биде пример за стил за првите есенски денови.

- Advertisement -
spot_imgspot_img
spot_img

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ