spot_img

Урнебесно видео: Демонстрант се јави во Влада и им порача кафиња по 6 денари, рамстек за 180, тост за 40

- Advertisement -

Познатиот рапер од Пука Козметика Дарко Масларковски се мајтапеше со вработените во бифето на Владата од кампот на демонстрантите кои протестираат против францускиот предлог.

Тој порача 5 рамстека, 30 тоста и 50 кафиња.

-ДРУГАРИ ВРТЕТЕ У ВЛАДА ПРИМААТ НАРАЧКИ, РАМСТЕК 180, ТОСТ СО ПРШУТ 40, КАФЕ 6 ДЕНАРИ, ТЕЛЕФОН 23118022, БАРАЈТЕ ЛОКАЛ БИФЕ, МАЛКУ Е ЗАЕБАНО СО ДИЛИВЕРИ АМА ПРЕКУ ШТРУМФОВИТЕ МОЖЕ ДИЛ ДА СЕ НАПРАВИ

Погледнете го ова урнебесно видео:

видео:

- Advertisement -
spot_imgspot_img
spot_img

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ