spot_img

(ФОТО)Од судбината не може да се побегне: Марија Шерифовиќ не знае што ја снајде, доаѓаат близнаците!

- Advertisement -

Одекна одлуката на Марија Шерифовиќ за мајчинството

Марија Шерифовиќ се приближува до својот 38-ми роденден и се почесто дури и во јавност вели дека најголема желба и е да има дете .

– Генерално, се што има врска со дете е сериозна работа и за тоа нема шеги. Тоа ќе ми се случи на многу плански начин, кога ќе бидам подготвена да ја потчинам суштината на мојот живот на Шерифовиќ помладиот.

Знам како ќе се вика, но не можам да кажам – откри пејачката неодамна гостувајќи во една телевизиска емисија.
И покрај шпекулациите за нејзината сексуална ориентација, Марија никогаш не криела дека би сакала да стане мајка .

– Желбата на секој нормален човек е да се оствари како родител – забележува таа.
Астролозите и предвидувале дека ќе има близнаци, но тоа не и се допаднало.

– Посакувам да грешат. Доволно ми е едно дете – вели пејачката со моќен глас, а оние кои добро ја познаваат се сигурни дека „Шерифовиќ помладиот“, како што го тепа Марија, особено би ја израдувал нејзината мајка Верица Шерифовиќ
Извор/hellomagazin.rs.

- Advertisement -
spot_imgspot_img
spot_img

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ