spot_img

(ФОТО)Развод, несреќна љубов: По три години Емина Јаховиќ повторно е среќна

- Advertisement -

Одмор на Емина Јаховиќ..

По разводот од Мустафа Сандал , а потоа и прекинот на емотивните врски со турскиот милионер Садетин Саран , пејачката Емина Јаховиќ реши да се посвети. Емина во последните неколку години се фокусираше на синовите Јаман и Јавуз , како и на својата работа. Покрај бројните деловни обврски, таа долго време не најде време за одмор, но конечно најде простор за тоа во својот планер.

Имено, убавата пејачка по 3 години без вистински одмор реши да се одмори на тропска дестинација, од каде објави фотографија од плажа. Освен витката линија на која сме навикнати, во описот на сликата се крие и она што е ново, врз основа на кое можеше да се заклучи дека Емина е повторно среќна.

„… Решив да се откажам од токсичните врски и непотребните главоболки, непотребните луѓе… Сега го славиме животот и чувствуваме благодарност за се што имаме или немаме. Универзумот работи за нас, никогаш против него.

Ве сакам сите“, напиша Емина.


- Advertisement -
spot_imgspot_img
spot_img

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ