spot_img

(ФОТО)ТУРИСТ ДОЈДЕ НА ПЛАЖА СО ЧАДОР ВО РАКАТА ГО НОСЕШЕ ОВА: Сите гледаат со неверување и плачат од смеење!

- Advertisement -

На социјалните мрежи речиси секојдневно можеме да видиме по некоја интересна фотографија од одморите на омилените туристички дестинации.

Овој пат членовите на групата Грчкаинфо на социјалната мрежа Фејсбук се воодушевија кога во групата се појави фотографија од турист кој дошол на плажа и донел чадор, но и „уред за монтажа на чадор“.

Ова е правилното поставување на заштитникот за сонце – пишува во публикацијата.
Оваа фотографија предизвика лавина коментари од членовите на групата.

Со такво предзнаење одиш на плажа – пишува во првиот коментар:

Неколку дена гледам еден дечко како со чекан заковува чадор. Но, подобро е одколку некому да му ги извадите очите кога ќе му излета чадорот.

Патем, постојат овие пластични држачи кои лесно се заглавуваат во песокот.

Крал! После тоа следуваше на плажа „брате, за евро можеш да ми избушиш“.
Човекот веќе чекори во 22 век. Добра работа! – се дел од коментарите.

- Advertisement -
spot_imgspot_img
spot_img

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ