spot_img

(ФОТО) НАЈУБАВАТА ПОЛИЦАЈКА ВО СРБИЈА ДРАСТИЧНО ГО ПРОМЕНИ ИЗГЛЕДОТ И ПОВЕЌЕ НЕ ЛИЧИ НА СЕБЕ: Сите велат дека целосно се уништила

- Advertisement -

Убавата Лидија Такач од Нови Сад , дипломиран правник, неофицијално е најубавата полицајка во Србија. Таа е вистинска ѕвезда на социјалните мрежи поради нејзините објави и во униформа и во многу предизвикувачки изданија, а на Инстаграм ја следат над 162.000 луѓе. Таа неодамна стана мајка на мало девојче, што не би рекле од нејзиниот изглед.

Најголемо внимание привлекуваат нејзините фотографии во костим за капење додека опуштено лежи на плажа или позира пред огледалото. Постојано доаѓаат комплименти, но и „непристојни“ понуди, како и шеги на сметка на нејзината професија .

„ Уапси ме и земи ме со себе “, „Да ме апсеше таква полицајка секој ден ќе грешев“, „Ти си божица“, „Убава си, омажи се за мене“, се само дел од многуте коментари.

Сепак, многу нејзини следбеници сега се изненадени, бидејќи Лидија драстично го променила имиџот. Имено, таа целосно ја скрати својата руса коса, а реакциите на овој нејзин потег главно не се позитивни, само дел од коментарите се:

Секој има различен вкус, според мене најдобро ти стои кога е подолга.
Што правиш од себе?

Од друга страна, иако во малцинство, имаше и такви на кои им се допадна новата фризура, а вие што мислите?

.

- Advertisement -
spot_imgspot_img
spot_img

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ