(ФОТО) Јелена е бремена, Душко преплавен од емоции: Среќно на една слика, нема да верувате кој ја објави

- Advertisement -

Карлеуша Трудна, Душко, најсреќниот човек на светот, фотографијата зборува повеќе од илјада зборови

Името на Дарко Костиќ , еден од нашите најуспешни креатори, беше изгубено од модниот радар кога беше на обвинителна клупа.

Летово беше осуден на една година домашен притвор со електронски надзор. Но, тој повремено се рекламира на социјалните мрежи.

Вчера на Фејсбук објави нешто што изненади многумина – фотографија од свадбата на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ , одржана во јуни 2008 година. Познато е дека тој и бил кум на музичката ѕвезда, но и дека веднаш по венчавката прекинале секаков контакт .

На сликата се гледа насмеана пејачка, која во тоа време била бремена, како танцува со сопругот на работ од базенот, а веднаш до нив е Дарко. Веселите младенци и нивните гости уживаа незаборавно. Дали ова кратко потсетување значи нешто? На пример, дека креаторот и ЈК ги закопале секирите ?

Веројатно наскоро ќе дознаеме. Ја чекаме и нејзината реакција.

Извор/hellomagazin.rs

- Advertisement -
spot_imgspot_img

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ