spot_img

admin

7092 ПОСТОВИ
0 КОМЕНТАРИ

ЗА ОВИЕ 3 ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ ВО ЈУНИ ЌЕ СТИГНАТ ПАРИ ОД СИТЕ СТРАНИ: Ќе пливаат во ПАРИ, ќе добијат вистинско БОГАТСТВО

Како што велат астролозите, во јуни планетите ќе бидат во таква положба што овие знаци ќе донесат среќа и многу благослови на полето на...

УТРЕ Е ДУХОВДЕН: Денеска се празнуваат Св. Константин и Св. Елена и Задушница, а утре Педесетница – Слегување на Светиот Дух

Православните христијани денеска ги празнуваат Светиот цар Константин и Светата царица Елена и Задушница, а утре Педесетница – Слегување на Светиот Дух (Духовден). Царот Константин...

Нов масакр во Србија – убиени три лица, ранети девет, напаѓачот е во бегство

Нова трагедија во Младеновац, Србија три лица загинаа, а седум се ранети. Според неофицијални информации, во престрелката загинале полицаец и неговата сестра. Како што пренесува...

(ВИДЕО) Потресена мајка по масакрот: Тој е размазено, монструозно дете, тој беше во мојата куќа, а ќерка ми беше на неговиот список“,

Граѓани, но и основци и средношколци облечени во црно се собираат пред училиштето „Владислав Рибникар“ за да им оддадат почит на убиените во страшниот...

Додека јас одев на ин витро оплодување, сопругот ме изневеруваше: Писателката Симонида за најболното животно искуство

„Па, зошто не ми рече човеку, да не одам таму да страдам, оваа ин витро оплодување не е најпријатното нешто низ кое може да...

admin

7092 ПОСТОВИ
0 КОМЕНТАРИ
spot_img