spot_img

admin

3823 ПОСТОВИ
0 КОМЕНТАРИ

МЛАДАТА ПО ГРЕШКА ЌЕ СЕ ОМАЖЕЛА ЗА ВЕРНИКОТ НА СВОЈАТА СЕСТРА: На свадбата снемало струја, па настанала НЕВЕРОЈАТНА ЗБРКА! НАСТАНАЛ ЦИРКУС

Двете сестри биле дел од четирикратна венчавка во индиската држава Мадја Прадеш, која била уништена поради прекин на струја. Конфузијата настана откако таткото на...

(ВИДЕО)ИМА 81 ГОДИНА И ВЕЖБА КАКО ТИНЕЈЏЕРКА: Оваа баба ги фасцинира сите! НЕВЕРОЈАТНО!

Ерика вели дека нејзината долговечност е поврзана и со свежата храна што ја јаде. Ерика Ришко има 81 година, има две деца, едно внуче и...

(ХИТ ВИДЕО)Го прекина судењето на Џони Деп и Амбер Херд бидејќи не можеше да престане да се смее!

Судењето за клевета на Џони Деп и Амбер Херд беше прекинато вчера кога еден член од публиката имаше напад на кикотење. Ова не е...

Во животот трагедиите ни ги отвораат очите – не ги чекајте: Ова се работите со кои секоја жена треба да се помири!

Во животот, нашите очи се главно се отвораат со случување на поголеми трагедии. Дури тогаш сфаќаме колку се бесмислени работите за кои сме нервозни,...

ЕВЕ ЗОШТО НЕКОИ ЖЕНИ СЕ ЗАПОСТАВУВААТ, А ДРУГИ ИЗГЛЕДААТ УБАВО НА 60 ГОДИНИ: Верувајте – не се работи за пари!

Многу од овие „запоставени“ или „занемарени“ жени ќе речат: „Да имав пари, ќе ви покажам колку добро изгледам!“ Но, тоа воопшто не е точно....

admin

3823 ПОСТОВИ
0 КОМЕНТАРИ
spot_img