spot_img

admin

6434 ПОСТОВИ
0 КОМЕНТАРИ

Маринко Роквиќ вака дознал дека има раk на панкреас: Имал еден симптом

Целата естрада ја изненади веста дека Маринко Роквиќ ненадејно почина на 68-годишна возраст, бидејќи никој не ни знаеше дека е тешко болен. Фолк-пејачот инаку бил...

Петровска: Ако падне оваа власт, пак СДСМ ќе прави нова влада!

Во случај ако собранието утре изгласа недоверба, Петровска рече дека тогаш почнува чекорот број два, а тоа е обид да се формира нова влада,...

(ВИДЕО)Пендаровски: Политичарите мора да имаат многу поголема одговорност за искажаниот збор

Немам намера да бидам демократски едукатор. Апелирам до политичарите да имаат многу поголема одговорнос за искажаниот збор. Јас како претседател пред да кажам нешто 10...

КАКО РЕАГИРАЛЕ МЕРКЕЛ И СТОЛТЕНБЕРГ НА ОСТАВКАТА НА ЗАЕВ Пендаровски раскажа за средбите

Германската канцеларка неколку пати ме праша за мотивите на оставката, дали вие мислите дека тоа беше вистински потег?, раскажа Пендаровски. Претседателот Стево Пендаровски во интервју...

ЕДНОСТ ТРИК ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ФЛЕКИ ОД МАСНОТИИ ОД ОБЛЕКАТА: Еве како најлесно да ги отстраните дамките од гардеробата, а тајната е во ОВА!

Иако маснотијата понекогаш е тешко да се отстрани, со овие совети за чистење ќе биде брзо и лесно. Иако брзата храна е омилена вечера на...

admin

6434 ПОСТОВИ
0 КОМЕНТАРИ
spot_img