spot_img

admin

6856 ПОСТОВИ
0 КОМЕНТАРИ

(ВИДЕО) Сара од Белгија е родена без раце, но тоа не ја спречува да живее живот како и секоја друга личност.

Сара готви, чисти, ја мие косата и сама се тушира, ги лакира ноктите, вежба ... „Можам со нозете да правам се што прават другите со...

Се во животот му дадов на децата, сега едвај преживувам еве како денес ми враќаат

Каков однос имате со вашите родители ? Дали им помагате и колку? Почнавме да размислуваме за ова прашање откако најдовме поразителна исповед на пензионерка, мајка...

(ВИДЕО) Еве што ние јадеме: Руски војник го запали интернетот откако објави снимка од храната која ја добиваат во мензите

Дали знаете каква е храната во руската војска? Цврста и непоколеблива – иста како и нејзините млади регрути. А еден од нив, решил да...

(ВИДЕО) ШТО ГИ РАЗНЕЖНИ СИТЕ забележаа кенгур како се смрзнува во езерото и му дојдоа на помош животното се заблагодари вака

Двајца мажи извлекоа исплашен и исцрпен кенгур од студените води на езерото Бурли Грифин во Канбера во вторникот наутро. Видеото што се појави на социјалните...

Германски министер за здравство: Ако не се појави нов сој, до пролет пандемијата ќе заврши

Германскиот министер за здравство Јенс Шпан очекува до следната пролет да се постигне имунитетот на стадо против коронавирусот и со тоа да се...

admin

6856 ПОСТОВИ
0 КОМЕНТАРИ
spot_img