spot_img

admin

7046 ПОСТОВИ
0 КОМЕНТАРИ

(ВИДЕО)Tрик кој воодушеви многумина, како во авион бесплатно се внесува повеќе багаж

Корисничка на ТикТок предизвика дискусија на таа социјална мрежа откако објави видео во кое откри трик со кој успева бесплатно да внесе повеќе багаж...

Од понеделник почнува вакцинација против ковид со трета доза дозволена е само Фајзер

Во Србија веќе еден месец се одвива вакцинација со трета доза, и нема никакви ограничувања освен да биде примена после 6 месеци од втората. Не...

(ВИДЕО)Дали е остварлива конфискација на нелегално стекнат имот кај сите граѓани?

Законот за потекло на имот кој предвидува конфискација ќе го намали коруптивното однесување на функционерите и граѓаните, сметаат во антикорупциската комисија. Велат, неисплатливо е...

Заев mене ми се потребни влезните информации од извештајот,за да можам мирно да спијам и слободно да ја донесам и оправдам одлуката

Мене ми се потребни влезните информации од извештајот, за да можам мирно да спијам и слободно да ја донесам и оправдам одлуката, без разлика...

Димитриевски Има ли крај на ова самопонижување?

Има ли крај на ова самопонижување, прашува кумановскиот градоначалник Максим Димитриевски. Тој му се обрати на премиерот Зоран Заев, кому му порача дека зборува во...

admin

7046 ПОСТОВИ
0 КОМЕНТАРИ
spot_img