admin

7217 ПОСТОВИ
0 КОМЕНТАРИ

Германски министер за здравство: Ако не се појави нов сој, до пролет пандемијата ќе заврши

Германскиот министер за здравство Јенс Шпан очекува до следната пролет да се постигне имунитетот на стадо против коронавирусот и со тоа да се...

ВЕТЕРИНАР ДЕЈАН ПОПОВИЧ: Овие растенија ќе ги ослободат вашите миленици од стрес!

Покрај тоа што се здрави за луѓето, овие растенија имаат смирувачки ефект и кај миленичињата Ако планирате да го однесете вашето домашно милениче со вас...

admin

7217 ПОСТОВИ
0 КОМЕНТАРИ
spot_img