spot_img

admin

4406 ПОСТОВИ
0 КОМЕНТАРИ

(ВИДЕО)Сите го бркаа и гаѓаа, мислеа дека е диво животно, но еве што се криело под овие влакна: Приказна која ќе ве расплаче но...

На интернет почна да кружи неверојатна снимка од животно кое со денови ги плашеше жителите на Футог, недалеку од Нови Сад, се до моментот...

(ФОТО)И И на познатите не им е лесно, 10- годишниот син на Бен Афлек со неговото Ламборџини удрил во паркирано БМВ

Момчето се обидело да седне зад воланот на Ламборџинито на татко му во Лос Анџелес, кога несакајќи се судрило со БМВ паркирано зад него. Семјуел...

Имам 23 години и МАЈКА СУМ НА 34 ДЕЦА! Вака изгледа моето секојдневие

Приказната за една млада жена од Малави во Африка стана инспирација за многумина. Ако некогаш сте се пожалиле дека ви е тешко поради грст обврски...

Добриот развод е секогаш подобар од лош брак

Разводот, особено конфликтниот, остава траги кај децата без разлика на нивната возраст, а на родителите им се советува дека без разлика на се мора...

(ВИДЕО)Облеков провокативна долна облека за да му угодам на мојот сопруг во автомобилот! Ама тоа што го заекнав, тотално ме ПОРАЗИ, ТАКОВ СРАМ...

Необичната приказна за Мекензи Лин Смит од TickTock ги запрепасти луѓето ширум светот и предизвика рафали од смеа. TickToker Мекензи Лин Смит решила ништо да...

admin

4406 ПОСТОВИ
0 КОМЕНТАРИ
spot_img