spot_img

admin

7046 ПОСТОВИ
0 КОМЕНТАРИ

ДЕНЕС СЛАВИМЕ СВЕТИ 40 МАЧЕНИЦИ: За долг и среќен брак, задолжително правете го ОВА

Македонската православна црква и нејзините верници денес ги празнуваат 40-те Свети маченици, празник во народот познат како Младенци. Младенците се посветени на споменот на мачеништвото...

(ВИДЕО) Кај нас не би се случило ни наредните 100 години: Полицаец од САД го фатил својот шеф како вози пијан

32-годишен капетан на полицијата во Оклахома Сити е на платено административно отсуство откако бил уапсен за возење пијан. Снимката од инцидентот од камерата на телото...

(ВИДЕО)За влакно избегнета ТРАГЕДИЈА: Навивачите го нападнаа како зомби ресторанот каде вечераше Меси

Додека Лионел Меси е исвиркуван од навивачите во Париз, во овој период тој е божество во Аргентина. Фановите го обожаваа и пред да го...

Сопругата на Апасиев Тамара: На крај се, се враќа како бумеранг

Фушерското сработување на сопствените обврски, на крај се враќа како бумеранг. Патиштата кои ги правите се и за ваша употреба, зградите кои ги градите се за...

Дали знаете зошто Катар има сини патиштата?

Катар секогаш е во центарот на вниманието, а покрај фудбалот, луѓето ги интересираат и детали кои во оваа земја се сосема нормални, а...

admin

7046 ПОСТОВИ
0 КОМЕНТАРИ
spot_img