spot_img

admin

5043 ПОСТОВИ
0 КОМЕНТАРИ

ОВОЈ НАПИТОК Е ТАЈНАТА НА ВИТАЛНОСТА НА КРАЛИЦАТА ЕЛИЗАБЕТА, ПИЈТЕ ГО СЕКОЈ ДЕН: Има само 2 состојки, ќе бидете воодушевени

Кралицата Елизабета Втора во април го прослави својот 95-ти роденден, а сега е откриен коктел кој наводно владетелот на Обединетото Кралство секојдневно го консумира По...

ДАЛИ ЈА МИЕТЕ ЧЕТКАТА САМО СО ВОДА ПО МИЕЊЕ НА ЗАБИТЕ? Не сте свесни каква ГРЕШКА правите!

Едноставно чистете ја четката на секои две недели за да се ослободите од бактериите кои се на неа ... Иако можеби мислите дека за одржување...

МЕД од ЛАВАНДА, ЧУДО НА ПРИРОДАТА: Багремовиот и ливадскиот мед сите ги конзумираат, а кога ќе видат КОЛКУ Е МОЌЕН сите ќе го...

Медот од лаванда помага и при проблеми со забите и коските, остеопорозата, високиот крвен притисок, а добар е и за органите за варење, ги...

(ФОТО)Ѕирнете како изгледа луксузниот дом од скоро половина милион евра на Аца Лукас

Пејачот Аца Лукас живее во луксузна недвижност, а ја опремил така што не се знае што е поубаво. Станот на пејачот Аце Лукас неколку пати...

Кои плати ќе се зголемат во 2022? – Бесими: Кризата се смета за завршена

Подобрување на квалитетот на животот на граѓаните, грижата за здравјето, економски раст, инвестиции и поддршка на реформите во правосудството и евроатланските интеграции се приоритетите...

admin

5043 ПОСТОВИ
0 КОМЕНТАРИ
spot_img