spot_img

admin

4406 ПОСТОВИ
0 КОМЕНТАРИ

(ВИДЕО)ГОЛЕМА ПОПЛАВА ВО ЗАГРЕБ, Поплавени подруми, штета во многу домови

Утрово, нешто пред шест часот, жителите на округот Трешњевка Север во Загреб се разбудија од поплава предизвикана од пукање на водоводна цевка во улицата...

32-годишен делчевчанец починал од Ковид во Германија – семејството бара помош за транспорт на телото

Семејството на 32-годишниот Гоце Јанѓелковски, млад делчевчанец, кој пред неколку дена поради компликации од Ковид-19 починал во градот Бруксал во Германија, каде живеел и...

Кејт Мидлтон се врати со стил: Дали ви се допаѓа? (ФОТО)

По летната пауза, Кејт Мидлтон им се врати на работните обврски. За оваа пригода, војводката од Кембриџ блесна во беж сако и темносини панталони со...

Според договорот име на оној кој извршил надзор на МОДУЛАРНИТЕ БОЛНИЦИ треба ДА ИМА, а графата е ПРАЗНА!

Од општина Тетово тврдат дека тие немале никаква одговорност во оперативната фаза на градбата на модуларната болница која изгоре на 8-ми септември при што...

Кога вашиот маж ќе се вљуби во друга жена: Психолозите велат дека имате само еден избор!

Дали и вие би постапиле вака? Дали некогаш сте ја доживеале таа агонија вашиот партнер несвесно да се вљуби во друга жена? Изгледа безопасно, но...

admin

4406 ПОСТОВИ
0 КОМЕНТАРИ
spot_img