spot_img

admin

5043 ПОСТОВИ
0 КОМЕНТАРИ

Како внуците влијаат врз здравјето на бабите и дедовците? Ова ќе ве изненади!

Бабите и дедовците кои поминуваат многу време со своите внуци живеат дури пет години подолго од оние кои не се вклучени во животот на...

(ВИДЕО)ЗЕМЕТЕ СВЕЌА И ИСТРИЈАЈТЕ ГИ ПЛОЧКИТЕ: Резултатот ќе ве воодушеви, ќе ви биде жал што не сте го направиле порано!

Кога се во прашање плочките, особено плочките за бања, најголем проблем се нечистите и мувлосани фуги. Кога плочките се нови, просторот меѓу нив е чист,...

ОВА ЌЕ БИДЕ ЗИМА КАКВА СМЕ НЕМАЛЕ ДОЛГО: Подгответе се за СНЕГ, најстудениот во декември и јануари! И еве кога следи промена

Добри вести за децата и љубителите на снегот, за учесниците во сообраќајот и за оние кои ја сакаат зимата само низ прозорецот, никако. Во...

Дa бидеме хумани: Апел да ѝ се помогне на малата Елеонора да оздрави, потребни се 21.000 евра за лекување во Турција

По неколку третмани во Франција и еден со матични клетки во Турција, состојбата на петгодишната Елеонора Тодоровска е подобрена. Ова е и причината поради која...

ОВА НИКАКО НЕ ГО ПРАВЕТЕ НА 31 ОКТОМВРИ, АКО НЕ САКТЕ ДА СИ НАВЛЕЧЕТЕ НЕСРЕЌА, ЕВЕ Е ЗОШТО Е ВАЖНО

Дознајте што вели хороскопот за 31 октомври, празник кој КАЈ НАС СЕ СЛАВИ се слави како Свети Лука, а во светот како Ноќта на...

admin

5043 ПОСТОВИ
0 КОМЕНТАРИ
spot_img