spot_img
ПочетнаВЕСТИ

ВЕСТИ

Груевски тврди дека не преговара за уставните измени во замена за слободата:СДСМ НЕ МОЖЕ ДА СМЕТА НА МЕНЕ

Некои медиуми очигледно имаат проблем со читаноста и имаат потреба да измислат атрактивни теми за читателите заради поголема читаност, а со тоа и поголема...

ОГРАБЕНА НОВИНАРКА ВО КАТАР: По Сослушување во полиција, не можела да се соземе, ја замолиле сама да ја избере казната за крадецот!

Аргентинската новинарка Доминика Мецгер е шокирана од начинот на кој катарските власти ги решаваат проблемите со криминалците. Аргентинката била ограбена во Катар, па решила случајот...

(ВИДЕО)Драган Ковачки: Славјанка Петровска крие луксузна хациенда со базен во Радишани

„Министерката за одбрана Славјанка Петровска, крие луксузен имот. Како што кажав во дуелот со Министерката во средата таа во својот Анкетен лист до ДКСК...

(ВИДЕО) СНИМКА КОЈА ГО ШОКИРАШЕ РЕГИОНОТ: Во што израснуваат младите, вакво нешто порано не смееше да се помисли а не да се направи

Невиден скандал се случи во Техничкото училиште во Трстеник. Имено, како што може да се види на видеото, додека разговарале со професорката, учениците го извлекле...

(Видео) РАЗОРНИ поплави во Австралија: Објавена драматична снимка

Mногу жители на југоисточниот дел на Австралија погоден од поплавите беа спасени со хеликоптери и чамци откако нивото на водата нагло се зголеми денеска,...
0фановикако
3,586следбенициследете
0претплатницисе претплатите
spot_img

Hot Topics