spot_img
ПочетнаЖИВОТ

ЖИВОТ

РОДНИНИТЕ ДОАЃААТ КАЈ НАС НА 10 ДНЕВЕН ОДМОР ДА ГИ нахраниме и шетаме: Лута жена се пожали на Твитер и праша само ЕДНО!

Сезоната на одмори е во тек, па повеќето граѓани летните денови ги користат да ги поминат на одмор или на друга дестинација во поширокото...

ЉИЛЈА НА АРКАН, ПРВ ПАТ ПРОГОВОРИ ПО 45 ГОДИНИ: Откри ШОКАНТНИ ДЕТАЛИ за животот на Жељко, нејзината ќерка Анџела, ја спомна и Цеца

Љиљана Мијатовиќ во 1980 година ја доби Анѓела, која беше негово трето дете, од врската со Жељко Ражнатовиќ Аркан . Љиљана беше една од...

Со проштално писмо сакаше да провери дали сопругата сè уште го сака: Нејзината реакција го уништи!

Сопругот направи шега што на крајот му се удри од глава. Еден маж решил да провери дали неговата сопруга го сака и и напишал проштално...

НАПРАВЕТЕ ГО ОВА НАУТРО И ДО КРАЈОТ НА 2022 ГОДИНА ВЕ ОЧЕКУВААТ СРЕЌА И УСПЕХ: Како да привлечете добра енергија и она за што...

Во продолжение откријте ги утринските ритуали кои ќе ви донесат среќа до крајот на 2022 година. Четири месеци не делат од новата година. Времето лета,...

МАЛИОТ ЛАВ ОД КРАГУЈЕВАЦ Е ЕДНО ОД 100 – те ДЕЦА ВО СВЕТОТ СО ВАКВА КОСА: Ќе се стопите кога ќе ги видите преслатките...

Во последно време на социјалните мрежи се почесто е можно да се видат слики од деца со многу необична коса. Нивната коса е надвор...
0фановикако
3,432следбенициследете
0претплатницисе претплатите
spot_img

Hot Topics