spot_img
ПочетнаЖИВОТ

ЖИВОТ

(ФОТО)МАЖ НАЈДЕ ФОТОГРАФИЈА ОД СОПРУГАТА СНИМЕНА 11 ГОДИНИ ПРЕД ДА СЕ ЗЕМАТ: НЕ МОЖЕЛ ДА ПОВЕРУВА ШТО ГЛЕДА НА НЕА

Брачен пар вели дека нивната врска била „запишана во ѕвездите“ откако сопругот се забележал на нејзината фотографија од пред 11 години, кога не се...

СИТЕ ЌЕ ПОЧИНИМЕ, САМО Е ПРАШАЊЕ КОГА, ЗОШТО И КАКО: Доктор открива совети за ДЛАБОКА СТАРОСТ и како да се живее до СТО

Како да се живее до длабока старост, без поголеми здравствени проблеми, советува д-р Џорџ Д.Лундберг, кој наскоро ќе наполни 90 години. Како сопруг, татко и...

КУПИЛА ЦИГАРИ ОД ТРАФИКА, ГО ОСТАВИЛА ПАСОШОТ, ГО КАЖАЛА ОВА И ИСЧЕЗНА: Поминаа 7 години од МИСТЕРИОЗНОТО исчезнување на Билјана

Поминаа седум години откако Билјана Ѓориќ исчезна од Матарушка Бања. Нејзините траги исчезнале на 2 декември 2015 година, кога имала 19 години. Нејзиното исчезнување е...

(ВИДЕО)НИКОЈ НЕ МОЖЕ ДА ИЗДРЖИ НИТУ ЕДЕН ЧАС: Во глувата соба можете да полудите за 5 минути, еве за што служи

Комората за изолација, како што многумина ја нарекуваат, го држи Гинисовиот рекорд за најтивко место во светот Велат, тишината одвреме-навреме им угодува на многумина. Сепак,...

КРЕВЕТОТ ВО СПАЛНАТА НИКОГАШ ДА НЕ СТОИ ВАКА Сите правиме една грешка, која ни носи несреќа

Не треба да го прилагодуваме целиот дом на фенг шуи за да ги имаме сите посакувани аспекти, но важно е да ги избегнеме грешките...
0фановикако
3,678следбенициследете
0претплатницисе претплатите
spot_img

Hot Topics