spot_img
ПочетнаЖИВОТ

ЖИВОТ

РУСКИ АСТРОЛОГ ПРЕДУПРЕДУВА НОЕМВРИ ЌЕ БИДЕ НАЈЛОШИОТ ЗА ОВИЕ 3 ЗНАЦИ, еден мора да се посети и лекар

Рускиот астролог Павел Глоба ги откри деталите за месечниот хороскоп за ноември. Популарниот астролог Павел Глоба откри дека ноември ќе биде многу проблематичен за одредени...

(ФОТО)Меркел со израз на лицето каква што досега ја немате видено

Германската канцеларка во заминување Ангела Меркел, го посетила паркот за птици во Марлов, во својот веќе поранешен изборен округ Грајфсвалд, а болниот израз на...

Кој е најевтиниот град во Европа?

Тирана ретко кога се наоѓа на врвот на листата на желби на светските патници. Сепак, новото истражување покажува дека главниот град на Албанија на...

И покрај советите НЕ ДОЗВОЛИЛА да го исклучат мажот од апарати: ОДЛУКАТА засекогаш и го сменила животот

Адам Бенкс (39) од Јоркшир, кој долго се борел со корона вирусот и практично „станал од мртвите“ повторно почнал да оди и да зборува...

Искрен совет од кардиолог: „Овие 9 намирници им ги забранив на луѓето кои ги сакам“

Во Кина каде месото вообичаено се пече или вари, срцевите заболувања се поретки, вели докторот. За срцето да биде здраво, многу е важно да внимавате...
0фановикако
3,745следбенициследете
0претплатницисе претплатите
spot_img

Hot Topics