ПочетнаЖИВОТ

ЖИВОТ

И покрај советите НЕ ДОЗВОЛИЛА да го исклучат мажот од апарати: ОДЛУКАТА засекогаш и го сменила животот

Адам Бенкс (39) од Јоркшир, кој долго се борел со корона вирусот и практично „станал од мртвите“ повторно почнал да оди и да зборува...

Искрен совет од кардиолог: „Овие 9 намирници им ги забранив на луѓето кои ги сакам“

Во Кина каде месото вообичаено се пече или вари, срцевите заболувања се поретки, вели докторот. За срцето да биде здраво, многу е важно да внимавате...

Се во животот му дадов на децата, сега едвај преживувам еве како денес ми враќаат

Каков однос имате со вашите родители ? Дали им помагате и колку? Почнавме да размислуваме за ова прашање откако најдовме поразителна исповед на пензионерка, мајка...

ВЕТЕРИНАР ДЕЈАН ПОПОВИЧ: Овие растенија ќе ги ослободат вашите миленици од стрес!

Покрај тоа што се здрави за луѓето, овие растенија имаат смирувачки ефект и кај миленичињата Ако планирате да го однесете вашето домашно милениче со вас...
0фановикако
3,872следбенициследете
0претплатницисе претплатите
spot_img

Hot Topics