spot_img
ПочетнаРЕЛИГИЈА

РЕЛИГИЈА

Молитвa за синот: неколку силни молитви за заштита, среќа и здравје

Го сакам моето дете, но понекогаш мојата љубов не е доволна за да го заштитам, не е доволно секогаш да бидам близу и да...

Денес е голем празник посветен на децата што треба да направите на овој ден

Според календарот на МПЦ (Јулијанскиот календар) утре е 17 септември. Денес Св. маченички Вера, Надеж и Љубов и мајка им Софија. На овој ден именден празнуваат:...
0фановикако
3,586следбенициследете
0претплатницисе претплатите
spot_img

Hot Topics