spot_img
ПочетнаUncategorized

Uncategorized

Божидар: Може се тешки зборови ама идат тешки месеци. Акумулирано незадоволство и капката што ќе ја прелие чашата

“Ако не се обезбеди 60 часовно неделно работно време, владата (читај ние) ќе требаат да им платат на Бехтел и Енка дополнителни 53 милиони...

10 ПРИЧИНИ ЗОШТО МАЖОТ ПРЕСТАНУВА ДА ЈА САКА СВОЈАТА СОПРУГА: Жените често прават грешки кои можат да бидат фатални за нивниот БРАК

Многу често се поставува прашањето зошто мажот со текот на времето престанува да ја сака сопругата, а еве некои од причините. Сè почесто сме сведоци...

АКО ГО ИМАТЕ ОВОЈ ПРОБЛЕМ, НАПРАВЕТЕ ЕДНА РАБОТА ДЕНЕС! Славиме голем христијански светец

Македонската православна црква и нејзините верници денеска го слават Свети Јаков Исповедник. Местото на раѓање на свети Јаков не е познато, ниту местото на неговото...

(ВИДЕО) Родителите на Јана со потресна исповед: Раскажаа што се случуваше, тој кобен ден

Официјална причина за смртта сè уште нема бидејќи се чекаат резултатите од обдукцијата, но родителите се убедени дека станува збор за лекарска грешка. Еве дел...

НАЈУБАВИОТ ДОМАШЕН ЛЕБ БЕЗ КВАСЕЦ: Брзо и лесно се прави, а толку е мек што веднаш ќе се изеде

Домашниот леб без квасец според овој едноставен рецепт е толку лесен за правење што дури и почетниците ќе успеат. Ако имате малку време, прескокнете одење...
0фановикако
3,802следбенициследете
0претплатницисе претплатите
spot_img

Hot Topics