ПочетнаUncategorized

Uncategorized

(ВИДЕО)Двојката посвои три деца. Кога соседите виделе што всушност прават, морале веднаш да интервенираат

Oвa e пpиĸaзнa зa Јyлиja Baшингтoн и нejзиниoт coпpyг ĸoи вeќe имaaт двe биoлoшĸи ќepĸи, нo oдлyчиja дa гo пpoшиpaт ceмejcтвoтo co пocвojyвaњe нa...

Колку шолји кафе смеете да пиете дневно, да го зачувате здравјето на вашето срце:

Повеќето луѓе го започнуваат денот со шолја кафе, а ново истражување открива дали овој пијалак е навистина здрав. Резултатите од ова истражување покажаа дека...

Денес се празнуваат овие светители

Светиот апостол Јаков Син Алфеев и еден од Дванаесетте големи апостоли. Роден брат на евангелистот Матеј. Сведок на словото на вистината и на чудата на...

Боки 13 тврди дека Заев преку Џолев нарачувал пресуди, имал докази во мобилниот

Премиерот Зоран Заев нарачувал пресуди преку претседателот на Кривичниот суд, Иван Џолев тврдеше денеска Бојан Јовановски пред судечкиот совет на рочиште за предметот „Меѓународен...

ЗОШТО НЕКОИ ЛУЃЕ СПИЈАТ СО ЛУК ПОД ПЕРНИЦА, 4 одлични причини

Одамна се верува дека лукот уништува многу видови лоши бактерии и има силна антибактериска моќ Покрај тоа што се смета за најмоќен природен антибиотик и...
0фановикако
3,872следбенициследете
0претплатницисе претплатите
spot_img

Hot Topics