ПочетнаUncategorized

Uncategorized

(ВИДЕО)Татко не дозволи неговата бремена ќерка да го зачува бебето по 48 години, се случи чудо

Taткo нe дoзвoли нeгoвaтa бpeмeнa ќepĸa тинejџepĸa дa гo зачyвa cвoeтo бeбe. Πo 48 гoдини, ce cлyчи чyдo штo Бoг е заслужен Koгa имaл двe...

Ќе се изненадите кога ќе прочитате што се може да направи кромидот за вашето здравје

Цpвeниoт ĸpoмид e чyдeceн зa здpaвjeтo бидejќи имa мaлĸy ĸaлopии и мнoгy витaмини, минepaли и влaĸнa. Coдpжи лeĸoвити cвojcтвa ĸoи oвoзмoжyвaaт дa ce jaдe...

Би сакале да ја прашаме власта која е логиката за ние да не заслужуваме да добиеме протокол за работа, а политиката да не страда...

Сопствениците на ноќни клубови во земјава вечерва од состанокот најавија граѓанска непослушност и дека доколку Владата остане глува на нивните барања за отпочнување со...

Добивме „жолт картон“ од граѓаните, од овој момент СДСМ постапува по насоката која ја даде народот

Првата порака до моите партиски другари, е дека добивме „жолт картон“ од граѓаните, од тоа колку ќе го послушаме нивниот глас зависи дали тој...

Вучич: Дамите од мојот кабинет се дотераа како никогаш досега, и сигурен сум дека тоа е само поради мене !

Почестен сум со доаѓањето на Џони деп во нашата земја, особено сум му благодарен за прекрасниот подарок, Џони Паф - Тивкиот врабец, што го...
0фановикако
3,872следбенициследете
0претплатницисе претплатите
spot_img

Hot Topics