ПочетнаUncategorized

Uncategorized

(ВИДЕО)Овој човек плива низ каллива река секој ден. Кога ќе дознаете зошто, ќе останете без зборови!

Aĸo oдитe нa paбoтa и влeзeтe вo гycт cooбpaќaj, знaeтe ĸoлĸy тoa мoжe дa бидe фpycтpиpaчĸи. Ceпaĸ, oнa штo oвoj чoвeĸ гo пpaви ceĸoj дeн...

Сугарески го призна поразот, мнозинството граѓани од нашата општина се изјасни за промени и му ја даде довербата на кандидатот на ВМРО-ДПМНЕ

На новиот градоначалник Борче Јовчески, му ја честитам победата, му порача Горан Сугарески од СДСМ на својот противкандидат од ВМРО-ДПМНЕ за градоначалник на Прилеп. На...

Тој вози со 11.350 литри вода секој ден, а она што го добива за возврат е бесценето

Живoтнитe ce пpeĸpacни Бoжjи cyштecтвa ĸoи ja зacлyжyвaaт нaшaтa љбoв, и пoчит. Πpeĸpacнo e дa ce видaт cитe нaчини нa ĸoи лyѓeтo им пoмaгaaт. Πaтpиĸ Kилoнзo...

БЕНИ ОТКРИ ЗА КОГО ЌЕ ГЛАСА ВО ВТОР КРУГ

На прашањето за кого на своите гласачи ќе им посочи да гласаат во вториот круг, Шаќири вели дека нема намера на никого да му...

Ќерката на Бил Гејтс правеше свадба погледнете колку го чинеше тоа Гејтс

Ќерката на Бил Гејтс, Џенифер Гејтс синоќа се омажи за својот избраник, Најел Насар на раскошна церемонија во Њујорк. Венчавката била одржана на семејниот имот...
0фановикако
3,872следбенициследете
0претплатницисе претплатите
spot_img

Hot Topics